مطالب دیگر:
📗نقشه های معماری ویلای 190متری دوبلکس📗پاورپوینت برنامه ریزی و کنترل پروژه سبزه پرور📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان خوزستان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان اردبیل📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان آذربایجان غربی📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان هرمزگان📗پاورپوینت پیاده راه 15 خرداد📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان بوشهر📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان اصفهان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان قزوین📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان قم📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان گلستان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان همدان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان ایلام📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان کرمان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان کرمانشاه📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان کردستان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان لرستان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان مرکزی📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان خراسان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان گیلان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان مازندران📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان سمنان📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان چهارمحال و بختیاری📗استان شناسی و موقعیت جغرافیایی استان فارس

لینک دانلود فایل جوشکاری قطعات متالوژی پودر (ترجمه + فایل ورد + پاورپوینت)

لینک دانلود

نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان جوشکاری قطعات متالوژی پودر (ترجمه + فایل ورد + پاورپوینت) آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

این مجموعه شامل موارد زیر است:

1- ترجمه مقاله PM Joining Processes, Materials and Techniques

2- خلاصه مطالب مقاله

3- یک پاور پوینت آماده ارائه، شامل مطالب مقاله به همراه فیلم های خلاصه و عکس های فرایند های موجود.

به جرات می توان گفت که این مجموعه کامل ترین منبع در زمینه جوشکاری قطعات متالوژی پودر است

دانلود رایگان مقاله نسخه انگلیسی

مقدمه:

پیشرفت در علم مواد و فرایند های تولید، قطعات PM را جایگزین خوبی برای قطعات ماشین کاری شده یا ریختگی در کاربرد های مختلف کرده و به همین دلیل این نیاز پیدا شده که قطعات PM با همدیگر یا با مواد دیگر اتصال برقرار کنند تا قطعات جدیدی ایجاد شوند. یه خاطر انعطاف بالا، تولیدات PM دارای مزیت های اقتصادی هستند زیرا برخی آلیاژ ها منحصرا با این روش تولید می شوند و همچنین توانایی ساخت قطعات با شکل های هندسی پیچده را دارند. اما وقتی صحبت از اتصال و جوشکاری آنها می شود دیگر نمی توان گفت این مواد انعطاف بالایی دارند.

در مورد مواد ماشین کاری شده منابع زیادی با جزئیات مختلف هست که به شرح فرایند های اتصال و جوشکاری آنها می پردازد. اما اطلاعات کمی که به طورت جامع به مواد PM بپردازد وجود دارد. هدف این نوشته یکی کردن اطلاعات درباره فرایند اتصال قطعات PM به صورت یک راهنمای کاربردی و یک مرجع مفید است. در این مقاله به تفاوت های فیزیکی و خاصیتی بین مواد PM و مواد ریخته گری/ماشین کاری شده در رابطه با اتصال پرداخته می شود،به علاوه روش ها و تکنیک های اتصال مورد قبول به همراه قابلیت جوشکاری مواد PM مختلف بررسی می شود. تاکید روی باید ها و نباید ها خواهد بود به همرا فرایند ها و تکنیک های مربوطه.

سر فصل ها:

چکیده

مقدمه

خواص فیزیکی

هدایت گرمایی

انبساط گرمایی

قابلیت سخت کاری

فرآیند اتصال PM

جوشکاری مقاومتی برجسته(RPW)

لحیم کاری

جوشکاری قوس تنگستن با گاز محافظ(GTA/TIG)

جوشکاری قوس فلزی با گاز محافظ(GMA/MIG)

جوشکاری اصطکاکی (FRW)

جوشکاری اشعه الکترونی (EBW)

جوشکاری اشعه لیز (LBW)

جوشکاری diffusion/اتصال تف جوشی

اتصال چسبی

تکنیک های اتصال PM

استحکام مورد نیاز

محدودیت های ابعادی

فاکتور های محیطی

ظاهر

اقتصادی

تکنیک های لحیم کاری PM

فرایند های diffusion / تف جوشی

مواد PM مورد اتصال

خلاصه

منابع

پیوست

تعداد صفحات نسخه انگلیسی : 19 صفحه

تعداد صفحات نسخه ترجمه : 10 صفحه

تعداد صفحات پاور پوینت : 43 صفحه

حجم محصول 26 مگابایت در قالب فایل zip می باشد

تخفیف 30 درصدی به تعداد محدود

برای سفارش پروژه درخواستی موضوع پروژه و آدرس اکانت تلگرام خود را در یک پیام در بخش گفت و گوی زنده ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود


لینک دانلود